Sejas procedūras

HYDRO ACTIVE – intensīva ādas mitrināšana


Procedūras ilgums: 

60 min.

Intensīvi mitrinoša procedūra. Piešķir ādai izlīdzinošu efektu un  nodrošina mitruma noturību. Aktivizē šūnu apmaiņas procesus, stimulē šūnu reģenerāciju. Efekts redzams jau pēc vienas procedūras. Izlīdzina izteikti sīkās krunciņas.

Procedūras rezultāts: intensīvi mitrināta āda.

HYDRO ACTIVE – intensīva mitrināšana dehidratētai ādai


Procedūras ilgums: 

60 min.

Pīlings maigi un efektīvi noņems ādas atmirušās šūnas, izlīdzinot ādas reljefu, paātrina epidermas atjaunošanās procesus. Intensīvi izlīdzinošs, mitrinošs efekts, samazina sausuma radītās krunciņas, kā arī atsvaidzina un mazina pietūkumu.

Procedūras rezultāts: Intensīvi mitrinošs izlīdzinošs efekts, samazina sausuma radītās krunciņas.

TIMELESS – ANTI-AGE procedūras ar liftinga efektu


Procedūras ilgums:

60 min. 

Trīskārša iedarbība pret grumbām, padara ādu maigāku un jaunāku. Novērš tumšos lokus, pietūkumu. Veidots, lai sniegtu ādai stingru un gludu izskatu. Alpha Effect AHA Peeling tonizēs, atsvaidzinās ādu. Tūlītējs un ilgi noturīgs efekts. 

Procedūras rezultāts: Intensīva ādas atjaunošana, novērš lokus zem acīm, padara ādu stingru un gludu.

MANDEĻSKĀBES  PĪLINGS        


Procedūras ilgums: 

60 min.

Mandeļpīlings ir saudzīga, ādu attīroša un revitalizējoša procedūra, kas ir piemērota jebkura tipa ādai, pat ļoti sausai un jutīgai. Tas ļauj efektīvi  cīnīties ar iekaisumiem un nevienmērīgu ādas krāsu, pazeminātu ādas tonusu. To var izmantot gan vasarā, gan ziemā.

Procedūras rezultāts: ādu attīroša un revitalizējoša procedūra, kas dod tūlītēju tonizējošu liftinga efektu.

SEJAS  MASĀŽA

Sejas masāža

Sejas masāžas – klasiskā masāža, Žakē masāža, kakla un dekoltē masāža, klasiskās vibrācijas masāža, arommasāžas ar ēteriskajām eļļām un citas masāžas.

Sejas masāža – viena no svarīgākajām sejas ādas procedūrām.
Klasiskā sejas masāža sniegs relaksāciju, uzlabos asinsriti, ādas krāsu, atslābinās un savilks saspringtos un ļenganos muskuļus, likvidēs sīkās grumbiņas. Masāža palīdz ādai elpot, reizē padarot to gludāku, jaunāku un elastīgāku.
Plastiskā vibrācijas masāža – uzlabo sejas ovālu, tonizē sejas muskulatūru, noņem tūsku no sejas un veicina limfas atteci.

Žakē masāža – veic gados jauniem cilvēkiem, kuriem ir taukaina āda, jo tā sašaurina poras, seja tiek izspaidīta mehāniski, atbrīvota no tauku dziedzeru sekrēta un āda tiek attīrīta. Uzlabo asinsriti, seja kļūst sārta un ātrāk atjaunojas. 

Kakla un dekoltē masāža – masāžas laikā tiek rūpīgi masēta apkakles zona. Šī masāža veicina asins cirkulācijas uzlabošanos galvas smadzenēs, muskuļos un saišu sistēmā, mazina sāpes un saspridzinājuma sajūtu kakla muskuļos. Likvidē nogurumu, veicina darbaspēju atjaunošanos un patīkami uzmundrina.

Arommasāža – procedūrā tiek izmantotas tikai pilnīgi dabiskas un tīras ēteriskās eļļas, kuras ir paredzētas profesionālajai aromterapijai ārstnieciskos nolūkos. Rezultātā sejas ādā uzlabojas asinscirkulācija, kas veicina šūnu atjaunošanos.

Aparātprocedūras sejai

RF liftinga procedūra sejai


Procedūras ilgums: 60  min.

Procedūras rezultāts:

- pazūd krunciņas, palēninās ādas novecošanās procesi,
- procedūra piesātina ādu ar visām tai nepieciešamajām vielām,
- rezultāts redzams jau pēc pirmās procedūras, bet pilnam efektam ieteicams iziet vismaz 6 procedūru kursu. 
Procedūras gaita sejas RF procedūrai:
- sejas ādas attīrīšana,
- sejas pīlings,
- sejas masāža,
- RF sejai,
- krēms atbilstoši ādas tipam.

VAKUUMprocedūra sejai


Procedūras ilgums: 60  min.

PIRMAIS un VIENĪGAIS radiālais vakuuma masāžas aparāts Rīgā!!! 

Procedūras rezultāts:

Sejas vakuuma terapija ievērojami uzlabo kapilāru caurlaidību, kas paātrina dabisko barības vielu, skābekļa, mikroelementu un enzīmu piegādi. Tādējādi uzlabojas sejas muskuļu tonuss, samazinās grumbas un krunciņas
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, vakuuma procedūras ieteicams veikt vismaz 2x nedēļā!

Kontrindikācijas

Diemžēl ir situācijas, kad nevaram veikt kādu konkrētu procedūru, piemēram, paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana vai tās draudi, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce, vai arī aparātprocedūru gadījumā – kardiostimulators vai metāliski implanti apstrādes zonā. Arī grūtniecība vai bērna zīdīšanas laiks var būt par šķērsli kādas procedūras veikšanai. 

Tādēļ mēs jau sākumā precizējam Jūsu veselības stāvokli un izvēlamies Jums piemērotāko, bet lūgums vienmēr informēt par izmaiņām vai nepatīkamām sajūtām.